Články

Orea Resort Horal

Ve vyhlášeném letovisku zimních sportů v Krkonoších naleznete Orea Resort Horal Špindlerův Mlýn. Hotel je dobře dostupný, je situován v části zvané Sv. Petr, 15 minut chůze od stejnojmenného lyžařského střediska. Centrum Špindlerova Mlýna je vzdáleno 1,5 km. Autobusová zastávka je přímo před hotelem a využít ji můžete k přepravě mezi areály či k vyražení do centra města.

Nabízíme Vám ubytování ve 164 pokojích a příjemný odpočinek ve wellness centru s bazénem a bohatou nabídku služeb. Pravé kulinářské potěšení můžete zažít v jedné z našich restaurací; buď v restauraci Panorama s nádherným výhledem nebo v restauraci Ski s bohatými bufetovými stoly. Zimní večery si můžete zpříjemnit v hotelovém Snowboard baru, v létě pak můžete z terasy obdivovat nádhernou scenérii hor. Hotel také disponuje konferenčním sálem s kapacitou 300 osob.

Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší. Orea Resort Horal je držitelem "kids friendly" certifikátu a navíc v měsících prosinec až březen máme pro děti připravenu řadu bohatých animačních programů. Pro hotelové hosty je tento program již zahrnut v ceně a děti se mohou každý den těšit na jiná dobrodružství, která prožijí pod vedením našich zkušených animátorů.

Proč Orea Resort Horal?
- 15 minut chůze od lyžařského střediska sv. Petr
- wellness centrum s bazénem, whirlpoolem a saunou
- restaurace s nádherným výhledem
- komfortní ubytování
- konferenční prostory
- sportovní aktivity v areálu
- animační programy pro děti
- "kids friendly" certifikát
- bezplatné Wi-Fi

http://www.orearesorthoral.cz/cz

Orea Resort Horal 15 Orea Resort Horal 4 REST 003 králičí stehno kyselo livanečky

 

 


 

Horal menu

2018 Festivaljidel.cz Festivaljidel.cz