Orea Resort Horal 15

Orea Resort Horal Špindlerův Mlýn

Ve vyhlášeném letovisku zimních sportů v Krkonoších naleznete Orea Resort Horal Špindlerův Mlýn. Hotel je dobře dostupný, je situován v části zvané Sv. Petr, 15 minut chůze od stejnojmenného lyžařského střediska. Centrum Špindlerova Mlýna je vzdáleno 1,5 km. Autobusová zastávka je přímo před hotelem a využít ji můžete k přepravě mezi areály či k vyražení do centra města.

 


plan

Panoramatická restaurace Na Pláni

Panoramatická restaurace u horní stanice nové šesti sedačkové lanové dráhy s prostornou terasou, nabízí krásné výhledy na Špindlerův Mlýn a protilehlé hřebeny Krkonoš. V těsné blízkosti se nachází dětské hřiště s názvem Krakonošův palouček, kde si mohou vaše děti hrát, zatímco vy na ně budete dohlížet u dobré kávy.


  VS2 8265 rend

Hotel Start Špindlerův Mlýn

Restaurace hotelu Start ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších nabízí především tradiční českou kuchyni s důrazem na krkonošské speciality. Naše pokrmy pocházejí hlavně z čerstvých regionálních surovin od našich stálých a vyzkoušených dodavatelů. Masa a uzeniny nakupujeme od řezníka a uzenáře pana Noska z nedaleké obce Studenec. Ten zpracovává suroviny ve svých vlastních jatkách. Zeleninu a ovoce nakupujeme od pěstitelů z blízkého okolí. To nám umožňuje vařit pro Vás z čerstvých a kvalitních surovin, jejichž původ je nám znám.

 


DSC 0401

Hotel Sněžka

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející se nedaleko centra Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících. Z oken pokojů, restaurace a hotelové terasy je nádherný výhled na sjezdové tratě Medvědín a údolí Sv. Petra. Hotel nabízí 31 luxusně vybavených pokojů, Spa centrum, lobby bar a restauraci s Wi-Fi.

 


  medvedin 1

Restaurace Medvědín - Skiareál Špindlerův Mlýn

Nově otevřená restaurace Medvědín 1235 si vám dovoluje nabídnout gastronomické zážitky spojené s výjezdem lanovkou a možností využití atrakcí pro děti u horní stanice lanovky na Medvědín.  Naplánujte si svůj  výlet či horskou túru, lanovkou Medvědín se vyvezete do výšky 1235 m n m, kde najdete naši restauraci, která pro vás v termínu „Festivalu jídel Špindlerův Mlýn“  28.-30.9. připraví menu v duchu Krkonošských specialit.

 


  lato ptau

Hotel Olympie Špindlerův Mlýn

Hotel Olympie - Špindlerův Mlýn leží v malebném údolí Svatého Petra 500 m od skiareálu (vlek Stoh 400 m). Budova byla postavena v r. 1923, původně jako zemědělské stavení, od roku 1962 již využívána jako rekreační objekt. V r. 1998 byl hotel zakoupen nynějším majitelem.
V roce 2012 proběhla generální rekonstrukce celé budovy. Její zrekonstruování a zmodernizování vedlo ke zlepšení hotelových a ubytovacích služeb odpovídajících tříhvězdě superior hotelů na evropské úrovni.

 


  windsor1

Hotel Windsor Špindlerův Mlýn

Restaurace Wellness hotelu Windsor nabízí speciality domácí i mezinárodní kuchyně, které zaručeně uspokojí každého gurmána.
Hotelová restaurace je nekuřácká a její kapacita je 82 míst, včetně dvou salonků. Letní terasa, s možností grilování, poskytuje výhled na město Špindlerův mlýn, i obě lyžařská střediska. Pro naše firemní klienty, eventuálně jiné uzavřené společnosti, není problém připravit bohatý raut dle vašeho přání přímo v hotelovém clubu Cubar, či kongresovém sálu. Pro více informací a sestavení individuálního menu nás neváhejte kontaktovat.

 


  zatisi1

Hotel Zátiší Špindlerův Mlýn

Náš skvělý šéfkuchař Vám připraví nezapomenutelné speciality domácí i mezinárodní kuchyně, které uspokojí každého návštěvníka hotelu Zátiší. Součástí restaurace je denní bar s příjemným posezením na hotelové recepci, kde při kávě nebo odpoledním čaji můžete například plánovat některý z mnoha výletů po Špindlerově Mlýně a jeho širokém okolí. V letních měsících si můžete vychutnat některý z našich pokrmů na letní terase, která nabízí nezapomenutelný zážitek z překrásného pohledu na údolí a panorama Krkonošských hor.

 


  foto6

Restaurace Apetit Špindlerův Mlýn

Restaurace Apetit se nachází v hotelu Lomnice v samém centru Špindlerova Mlýna. Hostům nabízíme speciality domácí i mezinárodní kuchyně. V naši “open kitchen” máte možnost nahlédnout kuchařům doslovně pod pokličku. Vaříme Vám jen čerstvých surovin a letošní ročník Festivalu jídel Vám rádi nabídneme jedny z nejlepších pokrmů dle naších receptů. Těším se na Vás.


IMG 3836

Restaurace V Uličce (Hotel Grand) 

V přízemí Hotelu Grand je Vám k dispozici zcela nová a stylově zařízená restaurace „V Uličce“.  Restaurace disponuje kapacitou 36 míst. Během léta si hosté mohou posedět na terase. Dovolujeme si Vás pozvat na báječně naložené steaky, čerstvé těstoviny, velký výběr nejlepších vín z celého světa a jiné kulinářské skvosty našich pánů kuchařů. Každý den pro Vás připravujeme obědová menu. Restaurace V Uličce dbá nejen na přípravu pokrmů z čerstvých a kvalitních surovin, ale i na pohodlí našich zákazníků. Jsme připraveni splnit Vaše přání a doufáme, že se k nám budete rádi vracet.

 


2017 Festivaljidel.cz Festivaljidel.cz