Hotel Sněžka

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející se nedaleko centra Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících.

Z oken pokojů, restaurace a hotelové terasy je nádherný výhled na sjezdové tratě Medvědín a údolí Sv. Petra. Hotel nabízí 31 luxusně vybavených pokojů, Spa centrum, lobby bar a restauraci s Wi-Fi.

Hotel nabízí kvalitní servis a příjemné prostředí. Ideální poloha hotelu, společně s jeho vnitřním vybavením, řadí hotel mezi nejvýznamnější a nejkvalitnější poskytovatele ubytovacích, stravovacích a ostatních rekreačních služeb v regionu. Centrum Špindlerova Mlýna je vzdáleno pouhých 200 m od hotelu.

Našim cílem je poskytnutí příjemné a ničím nerušené atmosféry během Vašeho pobytu, kvalitní kuchyni, servis, a především být Vaším společníkem při odpočinku a zábavě v kteroukoliv roční dobu.

DSC 0401 IMG 6344 phoca thumb l IMG 6056 phoca thumb l IMG 6078 phoca thumb l IMG 6315 phoca thumb l IMG 6325 phoca thumb l IMG 6330 VS4 4334  IMG 6168  IMG 6202    


 

Jídelní festival 2018

Hotel Sněžka

 

PŘEDKRM

Tatarák z lososa s mascarpone a avokádem s opečeným toastem

                                

POLÉVKA

Minestróne s mléčnou pěnou a parmazánovým chipsem

                              

HLAVNÍ CHOD

Grilovaná vepřová panenka marinovaná česnekem a rozmarýnem s bramborovými plackami a kysaným zelí

                              

DEZERT

Tapiokový puding s mangem a jahody

 

2018 Festivaljidel.cz Festivaljidel.cz